Zadaj pytanie

Montaż kominków

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ Kominki/

Kominki z montażem

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu kominków (kominki powietrzne, wodne, kominki w ciepłej zabudowie, które oddają ciepło całą powierzchnią, kominki gazowe itd.).

Posiadamy wiele rozwiązań na ogrzanie domów naszych klientów, dlatego w zależności od potrzeb pomagamy dobrać najlepsze z nich. Kompleksowo podchodzimy do sprawy, służymy nie tylko fachowym doradztwem, ale również na życzenie klienta wykonujemy obmiar oraz projekt realizacji, by następnie dzięki długoletniemu doświadczeniu profesjonalnie wykonać montaż kominków.

doradztwo - obmiar - projektowanie - wycena - sprzedaż - usługi montażowe

Kominki

Stacjonarnie zajmujemy się także detaliczną oraz hurtową sprzedażą materiałów potrzebnych do zamontowania kominka jak np. rury, izolacje, kratki, materiały wentylacyjne, sterowniki, kominy, chemia itp. Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych i bezkonkurencyjnych systemów do zabudowy i izolacji kominków firmy Skamol (dawniej Varmsen). Oprócz tego oferujemy wkłady kominkowe i kominki Defro oraz kominki Hoxter w bardzo atrakcyjnych cenach.

Kominki, kratki, rury i izolacje posiadają niezbędne atesty potwierdzające ich jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Pomimo tego, że siedziba naszej firmy znajduje się w Myszkowie, oferujemy kominki z montażem w Częstochowie oraz na terenie całego Śląska. Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu.

poradnik tak dla komunków

kominek w pomieszczeniu

Aktualności