Zadaj pytanie

O firmie

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ O firmie/

"Kto przestaje być coraz lepszym przestaje być dobry …" to zasada obowiązująca w naszej firmie. Działając na rynku od 1994 roku stale poszerzamy zakres swoich usług, nawiązujemy nowe kontakty i podejmujemy współpracę z innymi firmami (również na arenie międzynarodowej).

Proponujemy ekologiczne, innowacyjne rozwiązania technologiczno-budowlane warunkujące wygodniejsze & zdrowsze życie. A to wszystko po to, by sprostać wymaganiom naszych klientów.

EKOBUDLIFE

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu kominków oraz elementów kamiennych, takich jak np. parapety, blaty schody, elewacje. Podejmujemy się również wykonania i montażu innych, nietypowych elementów kamiennych, pod indywidualne zamówienie. W swojej ofercie oprócz kamienia naturalnego posiadamy również spieki kwarcowe czy konglomeraty.

Posiadamy wiele rozwiązań na ogrzanie domów naszych klientów, dlatego w zależności od potrzeb pomagamy dobrać najlepsze z nich. Kompleksowo podchodzimy do sprawy, służymy nie tylko fachowym doradztwem ale również na życzenie klienta wykonujemy obmiar oraz projekt realizacji, by następnie dzięki długoletniemu doświadczeniu profesjonalnie wykonać usługę.

Stacjonarnie zajmujemy się także detaliczną oraz hurtową sprzedażą materiałów potrzebnych do zamontowania kominka, jak np. rury, izolacje, kratki, materiały wentylacyjne, chemię itp. Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych i bezkonkurencyjnych systemów do zabudowy i izolacji kominków firmy Skamol (dawniej Varmsen).

EkoBudlife

Na terenie firmy posiadamy bogatą ekspozycję wkładów kominkowych oraz płyt kamiennych, co niewątpliwie jest dużym atutem. Istnieje również możliwość zamówienia różnorodnych elementów kamiennych pod samodzielny montaż czy docięcia płytek na wymiar (również wielkoformatowych). Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki kamienia, dzięki którym potrafimy jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.

doradztwo - obmiar - projektowanie - wycena - sprzedaż - usługi montażowe

Nasze kompetencje

Aktualności