Zadaj pytanie

O firmie

ekobudlife

www.EkoBudLife.pl/ O firmie/

"Kto przestaje być coraz lepszym przestaje być dobry …" to zasada obowiązująca w naszej firmie. Działając na rynku od 1994 roku stale rozwijamy swoje kompetencje. 

Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu różnego rodzaju kominków (kominki tradycyjne, w ciepłej zabudowie, gazowe, itd.) oraz elementów kamiennych, takich jak np. parapety, blaty, schody, elewacje, itp. Podejmujemy się również wykonania i montażu innych, nietypowych elementów kamiennych pod indywidualne zamówienie. W swojej ofercie oprócz kamienia naturalnego posiadamy również spieki kwarcowe czy konglomeraty.

Posiadamy wiele rozwiązań na ogrzanie domów naszych klientów, dlatego w zależności od potrzeb pomagamy dobrać najlepsze z nich. Kompleksowo podchodzimy do sprawy, służymy nie tylko fachowym doradztwem ale również na życzenie klienta wykonujemy obmiar oraz projekt realizacji, by następnie dzięki długoletniemu doświadczeniu profesjonalnie wykonać usługę.

doradztwo - obmiar - projektowanie - wycena - sprzedaż - usługi montażowe

Stacjonarnie zajmujemy się także detaliczną oraz hurtową sprzedażą materiałów potrzebnych do zamontowania kominka, jak np. rury, izolacje, kratki, materiały wentylacyjne, chemię itp. W swojej ofercie posiadamy również kominy.

Jesteśmy dystrybutorem sprawdzonych i bezkonkurencyjnych systemów do zabudowy i izolacji kominków firmy Skamol (dawniej Varmsen).

Nawiązujemy współpracę z wieloma firmami w branży kominkowej oraz kamieniarskiej, również na arenie międzynarodowej. A wszystko po ty by jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów oraz zapewnić im wygodniejsze & zdrowsze życie.

Serdecznie zapraszamy do siedziby naszej firmy, gdzie posiadamy bogatą ekspozycję zarówno kamienia, wkładów kominkowych oraz wszelkich materiałów potrzebnych do zamontowania kominka. W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: tel. 666 222 642.


Obróbka kamienia

Posiadamy bogate zaplecze maszynowe, przez co jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo skomplikowane projekty z kamienia. Do cięcia kamienia lub płytek wielkoformatowych używamy specjalistycznych maszyn aby precyzyjnie wykonać Państwa zlecenia. Należą do nich m.in.:

- piła firmy Promasz do precyzyjnego cięcia kamienia
- Polerka kolumnowa MS 2600 do poleru płaszczyzn, wycinania otworów
- Comandulla (boczkarka) do obróbki boków kamienia
- posiadamy specjalistyczne, przenośne urządzenia do cięcia spieków i kamienia firmy Flex


W naszej ofercie:

1) Kominki

kominki powietrzne; kominki z płaszczem wodnym; kominki gazowe:kominki wolnostojące na drewno; kominki akumulacyjne; kominki na pellet; kominki kaflowe; biokominki; kominki elektryczne; materiały do budowy kominka: wkłady kominkowe, płyty izolacyjne Skamol (dawniej Varmsen), rury spalinowe, kratki wentylacyjne, materiały do doprowadzenia kominka, materiały do dystrybucji gorącego powietrza
akcesoria, specjalistyczna chemia, brykiet; kominy i inne)

2) Kamieniarstwo

schody wewnętrzne i zewnętrzne; parapety zewnętrzne i wewnętrzne; blaty kuchenne i łazienkowe; elementy na kominek; elewacje; posadzki; cięcie kamienia oraz płytek wielkoformatowych (proste, pod kątem); wykonanie elementów kamiennych wg indywidualnego zamówienia

Uwaga: wszystkie elementy mogą państwo zamówić u nas pod indywidualny montaż lub z z możliwością montażu przez nasza firmę.

Nasze kompetencje:

Aktualności